Panda Dome Essential

Panda Dome Essential 

Ochrana počítača

Elektonická licencia

Produkt zasielame emailom do niekoľkých minút

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 522/1 522/3 Zvoľte variant
Značka: Panda
€17,50 €27,40 od €17,50
Kategória: Antivírusy
Záruka: 1 rok

Panda Dome Essential nahradil Panda Antivirus Pro. Teraz prichádza s novými bezpečnými funkciami a nástrojmi, ktoré vám poskytujú jednoduchú a intuitívnu ochranu vášho počítača. Poskytuje základnú ochranu pred hackermi, vírusmi, červami, trójskymi koňmi, phishingom a nováčikmi atď. Môže tiež monitorovať e-maily a prílohy, súbory odoslané prostredníctvom služieb okamžitých správ a webových stránok.

Po inštalácii môžete zabudnúť na vírusy, spyware, rootkity, hackerov a podvody online. S Panda Dome Essential si môžete vychutnať ochranu v reálnom čase proti najnovším hrozbám škodlivého softvéru. Navyše poskytuje tiež zabezpečenie pre vaše zariadenia s Androidom.

Rozhranie sa ľahko používa s jediným hlavným oknom, ktoré odhaľuje aktuálny stav zabezpečenia a celkový počet skenovaných súborov. Poskytuje tiež prístup k skeneru, antivírusu, bráne firewall, ovládaniu aplikácie, monitoru procesov a iným modulom. Každá z nich sa zobrazuje ako samostatná dlaždica.

 panda

Kľúčové vlastnosti zahŕňajú:

  • Antivírus chráni pred vírusmi, ransomwarom a škodlivým softvérom.
  • Firewall zaisťuje bezpečnosť hackerov.
  • Bezpečné prehliadanie chráni používateľov pri prehľadávaní Internetu
  • Process Monitor analyzuje vaše procesy na pozadí systému.
  • VPN umožňuje používateľom bezpečne pristupovať k údajom na diaľku prostredníctvom verejných sietí.
  • S Panda Dome Essential môžete bezpečne nakupovať a prehliadať online. Vďaka novej technológii ochrany v reálnom čase je nový „Panda Antivirus Pro“ bezpečnejší, rýchlejší a kompletnejší ako kedykoľvek predtým. S ním môžete zdieľať fotografie a videá, nakupovať a nakupovať online, čítať svoje obľúbené blogy alebo jednoducho prehľadávať web s úplným pokojom a bez prerušenia.

Ak chcete konfigurovať Panda Dome Essential, namiesto toho, aby ste ju nechali s konfiguráciou zásob, ktorá je dodávaná ako štandard, potom môžete. Aplikácia umožňuje spustiť počítač v bezpečnom režime a dezinfikovať ho v kritických situáciách.

Cloudová technológia Panda Security poskytuje inteligentný systém ochrany založený na komunite používateľov, do ktorej prispievajú všetci. Váš počítač bude vždy aktuálny a plne chránený.