Panda Dome Complete

Panda Dome Complete 

Ochrana počítača

Elektonická licencia

Produkt zasielame emailom do niekoľkých minút

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 525/1 525/3 Zvoľte variant
Značka: Panda
€20,40 €24,40 od €20,40
Kategória: Antivírusy
Záruka: 1 rok

Panda Dome Complete nahradil Panda Global Protection. Toto nové, aktuálne bezpečnostné riešenie je teraz vybavené novými funkciami a nástrojmi, ktoré vám poskytujú ľahko použiteľné a intuitívne rozhranie a spoľahlivú ochranu vášho počítača.

Po inštalácii môžete zabudnúť na vírusy, spyware, rootkity, hackerov a podvody online. S Panda Dome Essential si môžete vychutnať ochranu v reálnom čase proti najnovším hrozbám škodlivého softvéru.

S Panda Dome Complete môžete bezpečne nakupovať a prehliadať online. Vďaka novej technológii ochrany v reálnom čase je nová „Panda Global Protection“ bezpečnejšia, rýchlejšia a kompletnejšia ako kedykoľvek predtým. Vďaka tomu môžete zdieľať fotografie a videá, nakupovať a nakupovať online, čítať svoje obľúbené blogy alebo jednoducho prehliadať web s úplným pokojom a bez prerušenia.

Ak chcete konfigurovať produkt Panda Dome Complete, a nie skladovú konfiguráciu, ktorá sa dodáva ako štandard, potom môžete. Aplikácia umožňuje spustiť počítač v bezpečnom režime a dezinfikovať ho v kritických situáciách.

 panda

Kľúčové vlastnosti zahŕňajú:

  • Antivírus chráni pred vírusmi, ransomwarom a škodlivým softvérom.
  • Firewall zaisťuje bezpečnosť hackerov.
  • Bezpečné prehliadanie chráni používateľov pri prehľadávaní Internetu.
  • Process Monitor analyzuje vaše procesy na pozadí systému.
  • VPN umožňuje používateľom bezpečne pristupovať k údajom na diaľku prostredníctvom verejných sietí.
  • Rodičovská kontrola konfiguruje, ktoré vaše deti majú prístup k internetu a k akému obsahu
  • Ochrana údajov a správca hesiel zaisťujú bezpečnosť všetkých vašich hesiel.
  • Vďaka umiestneniu zariadenia, vyladeniu a diaľkovému ovládaniu sú všetky vaše prenosné zariadenia v dohľade a zabezpečené.

Panda Dome Complete je dodávaný so všetkými vyššie spomenutými funkciami a ďalšími, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám pomohli chrániť vaše súkromie. Umožňuje bezpečne zálohovať a ukladať údaje a spravovať heslá. Môžete tiež zabezpečiť svoje súbory pred útokmi ransomware alebo, ak sa rozhodnete, ich odstrániť bez možnosti obnovenia. Karty zabudovaného rozhrania sú prístupné z jediného hlavného okna.

Cloudová technológia Panda Security poskytuje inteligentný systém ochrany založený na komunite používateľov, do ktorej prispievajú všetci. Váš počítač bude vždy aktuálny a plne chránený.

Panda Dome Complete vám umožní vychutnať si nový, modernejší a intuitívnejší používateľský zážitok, ktorý je viac v súlade s najnovšími operačnými systémami a platformami. Skvelá vec programu Panda Dome Advanced je, že na jeho používanie nemusíte byť odborníkom; robí všetko pre vás. Stačí nainštalovať a zabudnúť na vírusy a iné hrozby.