Panda Dome Advanced

Panda Dome Advanced 
Ochrana počítača
Elektonická licencia
Produkt zasielame emailom do niekoľkých minút

DODANIE OKAMŽITE PO ZAPLATENÍ (e-mailom).

Objednanú ESD licenciu nie je možné stornovať ani akýmkoľvek spôsobom vrátiť.
K elektronickej licenci Vám zašleme e-mailom odkaz ku stiahnutiu a aktivační kľúč, preto je nutne ku objednávke zadať email klienta.
Neobsahuje inštalačné médium. - Inštalačný kľúč Product Key bude zaslaný na uvedený email.

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 83/1 83/3 Zvoľte variant
Značka: Panda
€17,50 €26,40 od €17,50
Kategória: Antivírusy
Záruka: 1 rok

Panda Dome Advanced nahradil Panda Internet Security. Toto nové, aktuálne bezpečnostné riešenie je teraz vybavené novými funkciami a nástrojmi, ktoré vám poskytujú ľahko použiteľné a intuitívne rozhranie a spoľahlivú ochranu vášho počítača.

Tento nový produkt „Panda Internet Security“ bol navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým vašim bezpečnostným potrebám, offline aj online. Zameriava sa na ponúkanie bezpečného prostredia pri prehliadaní webu a prichádza s pôsobivou sadou nástrojov, ktoré je možné prispôsobiť vašim potrebám.

Po inštalácii môžete zabudnúť na vírusy, spyware, rootkity, hackerov a podvody online. S Panda Dome Advanced si môžete vychutnať ochranu v reálnom čase proti najnovším hrozbám škodlivého softvéru.

panda

Kľúčové vlastnosti zahŕňajú:

  • Antivírus chráni pred vírusmi, ransomwarom a škodlivým softvérom.
  • Firewall zaisťuje bezpečnosť hackerov.
  • Bezpečné prehliadanie chráni používateľov pri prehľadávaní Internetu.
  • Process Monitor analyzuje vaše procesy na pozadí systému.
  • VPN umožňuje používateľom bezpečne pristupovať k údajom na diaľku prostredníctvom verejných sietí.
  • Rodičovská kontrola konfiguruje, ktoré vaše deti majú prístup k internetu a k akému obsahu
  • S Panda Dome Advanced môžete bezpečne nakupovať a prehliadať online.
  • Vďaka novej technológii ochrany v reálnom čase je nová „Panda Internet Security“ bezpečnejšia, rýchlejšia a kompletnejšia ako kedykoľvek predtým. Vďaka tomu môžete zdieľať fotografie a videá, nakupovať online, čítať svoje obľúbené blogy alebo jednoducho prehliadať web s úplným pokojom a bez prerušenia.

 

Panda Dome Advanced môže uplatňovať bezpečnostné opatrenia blokovaním phishingu a škodlivého softvéru. Podobné zabezpečenie je možné ponúknuť proti neznámym programom a infikovaným zariadeniam USB. S nástrojmi ako Rodičovská kontrola, Blokovanie aplikácií a Blokovanie hovorov nakonfigurovaných v počítači viete, že budete v maximálnej možnej miere bezpeční. Aplikácia navyše prichádza s ochranou Wi-Fi, ktorá zaisťuje, že začnete bezpečne pri prístupe na internet z domu. A v prípade, že by vás to mohlo znepokojovať pri sledovaní keyloggérov, obrátenie sa na integrovanú virtuálnu klávesnicu, ktorá zmierni vaše obavy.

Panda Dome Advanced využíva technológiu Cloud, ktorá poskytuje inteligentný systém ochrany založený na komunite používateľov, do ktorej prispievajú všetci. To zaisťuje, že váš počítač bude vždy aktuálny a plne chránený.

Panda Dome Advanced vám umožní vychutnať si nový, moderný a intuitívny užívateľský zážitok, ktorý je v súlade s najnovšími operačnými systémami a platformami.

Skvelá vec programu Panda Dome Advanced je, že na jeho používanie nemusíte byť odborníkom; robí všetko pre vás. Stačí nainštalovať a zabudnúť na vírusy a iné hrozby.