Microsoft Windows 8.1 Pro DL ESD (OEM)

Výlučne pre nové zariadenia
32 alebo 64 Bit verzia
Elektronický licenčný kľúč ESD neprenosná verzia
Podporované sú všetky jazykové verzie
Produkt zasielame emailom spolu s odkazom na stiahnutie a licenčným vyhlásením

DODANIE OKAMŽITE PO ZAPLATENÍ (e-mailom).

Objednanú ESD licenciu nie je možné stornovať ani akýmkoľvek spôsobom vrátiť.
K elektronickej licenci Vám zašleme e-mailom odkaz ku stiahnutiu a aktivační kľúč, preto je nutne ku objednávke zadať email klienta.
Neobsahuje inštalačné médium. - Inštalačný kľúč Product Key bude zaslaný na uvedený email.

Skladom
Kód: 74
Značka: Microsoft
€18,80

Windows 8.1 Pro

Svižný a atraktívny systém opäť s ponukou Štart

Operačný systém Windows 8.1 vychádza z úspešnej verzie Windows 8, navyše však pridáva ďalšie významné novinky, ktoré vám spríjemnia prácu i zábavu. Jedným z hlavných dôvodov pre kúpu Windows 8.1 je jeho rýchlosť, intuitívnosť a prehľadnosť na desktopoch i tabletoch. Vďaka nižším hardvérovým nárokom ako u jeho predchodcov vyniká systém vyššou stabilitou a rýchlosťou, rovnako tak ako bezpečnosťou. Edícia Professional je určená aj náročnejším domácim užívateľom, prípadne firemným zákazníkom.

Nové dlaždicové rozhranie Metro

Windows 8.1 ponúka prehľadné a vizuálne atraktívne užívateľské prostredie, ktoré možno ľahko ovládať dotykom, rovnako ako pomocou myši a klávesnice. Dlaždice reprezentujúci aplikácie a nastavenia možno ľubovoľne prispôsobovať, k čomu vám pomôžu tiež rôzne veľkosti dlaždíc. Okrem rýchleho nájdenie obľúbených aplikácií  vám nové  prostredie ponúkne aj aktuálne informácie o počasí, nových príspevkoch na sociálnych sieťach alebo napríklad kurzu akcií. Pre používateľov, ktorí nezdieľajú  nadšenie z nového prostredia, je tu jednoduché riešenie – Metro sa dá jednoducho vypnúť.

Kompaktné vyhľadávanie

Vyhľadávajte súbory, nastavenia počítača alebo na internete pomocou jediného stlačenia klávesy Win + S. Intuitívny vyhľadávač vám urýchli prácu a vždy nájde, čo potrebujete. Vyhľadávanie je novo pridelených ďaleko viac priestoru pre rozsiahla hľadanie.

Multitasking

Jeden monitor už je vám málo? Nie tak s novým systémom, ktorý prináša možnosť zobraziť hneď niekoľko aplikácií vedľa seba v závislosti od rozlíšenia vášho monitora. Okrem toho môžete oknám aplikácií prideľovať rôznu šírku a zaplniť tak celú svoju pracovnú plochu. Nič vám teda nebráni pracovať na projekte a pritom sledovať živý športový prenos alebo si chatovať s priateľmi.

Integrované cloudové úložisko

Aplikácia SkyDrive pre ukladanie fotografií, videí a ďalších dokumentov je teraz integrovaná priamo v systéme a nie je ju potrebné dodatočne inštalovať. Navyše prichádza s novými funkciami ako je správa dokumentov jednoduchým pretiahnutím myši alebo automatická synchronizácia súborov medzi počítačom, notebookom či tabletom. SkyDrive vám poslúži tiež na synchronizáciu a zálohu nastavenia Windows.

100+ aplikácií vo Windows Store

Predinštalované aplikácie systému môžete voľne rozširovať prostredníctvom Windows obchodu zabudovaného do prostredia Metro. Obchod ponúka najrôznejšie aplikácie odporúčané ostatnými užívateľmi alebo expertmi Microsoft. Novo sa zameria tiež priamo na vás a ponúkne vám aplikácie, ktoré by sa vám mohli páčiť.