Microsoft Office 2016 Professional Plus ESD TA

Telefonická aktivácia licencie
32 alebo 64 Bit verzia
Elektronický licenčný kľúč ESD Neprenosná doživotná licencia
1 zariadenie 1 aktivácia
Podporované sú všetky jazykové verzie
Produkt zasielame emailom spolu s odkazom na stiahnutie

DODANIE OKAMŽITE PO ZAPLATENÍ (e-mailom).

Objednanú ESD licenciu nie je možné stornovať ani akýmkoľvek spôsobom vrátiť.
K elektronickej licenci Vám zašleme e-mailom odkaz ku stiahnutiu a aktivační kľúč, preto je nutne ku objednávke zadať email klienta.
Neobsahuje inštalačné médium. - Inštalačný kľúč Product Key bude zaslaný na uvedený email.

Skladom
Kód: 77
Značka: Microsoft
€21,45

Office 2016 Professional Plus

 

Office 2016 Professional Plus vám pomáha efektívne upravovať texty, tabuľky, prezentácie a e-mailové správy. V porovnaní s inými produktmi je tento balík uhľadenejší, vďaka kooperačným funkciám zvyšuje produktivitu, umožňuje prácu na spoločných projektoch a je špičkovo zabezpečený. Tento balík obsahuje aplikácie Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access a Skype for Business.

Office 2016 Professional Plus sa prispôsobuje vašim pracovným potrebám tým, že umožňuje zachytiť vaše nápady, a preniesť ich do elektronickej podoby pomocou klávesnice, pera alebo dotykovej obrazovky. Ak nebude vedieť čo ďalej, funkcia "Tell me what you want to do" vám pomôže. Zadajte kľúčové slovo súvisiace s úlohou, ktorú chcete urobiť, a pole vám navrhne vhodné možnosti. Online funkcia "Insights" založená na Bingu, prinesie do vašej pozornosti ďalšie relevantné informácie.

Aplikácie, jedna za druhou:

Word 2016
Word zlepšil prácu s komentármi pomocou nového tlačidla "odpovedať". Navyše teraz môžete upravovať PDF odseky, zoznamy a tabuľky tak, že ich len pretiahnete do Wordu.

 

Excel 2016
Excel šetrí váš čas tým, že sa učí podľa vášho vzoru zadávania údajov a automaticky doplňuje potrebné údaje. Nové grafy zobrazia vaše obchodné úspechy tým najviac reprezentatívnym spôsobom . Program vám odporúči najvhodnejšie grafy a ponúkne náhľad na to, ako budú vaše dáta zobrazené.

 

PowerPoint 2016
S programom PowerPoint môžete svoju prezentáciu zdieľať online jednoducho poslaním odkazu vášmu publiku.

 

OneNote 2016
OneNote spracuje takmer akýkoľvek typ súboru, od tabuľky programu Excel až po videoklipy. Môžete ho synchronizovať s vašimi ďalšími zariadeniami a umožniť vám hladké zdieľanie poznámok odkiaľkoľvek.

 

Outlook 2016
Outlook vám umožňuje odpovedať priamo z hlavnej obrazovky, čím budú vaše e-mailové konverzácie ešte rýchlejšie.

 

Publisher 2016
Publisher vám pomáha ľahko vytvárať, prispôsobovať a zdieľať širokú škálu publikácií profesionálnej kvality. Vymeňte obrázky jednoduchým drag and drop spôsobom alebo pridajte obrázky priamo z vašich online albumov. Použite špeciálne efekty, aby vaše publikácie vynikli.

 

Access 2016
Access je teraz oveľa viac než len program na vytváranie databáz. Je to jednoducho použiteľný nástroj na rýchle vytváranie databázových aplikácií založených na prehliadači, ktoré vám pomôžu spravovať vaše podnikanie. Vaše dáta sa automaticky ukladajú do databázy SQL, takže je bezpečnejšia a škálovateľnejšia než kedykoľvek predtým a svoje aplikácie môžete jednoducho zdieľať s kolegami.

 

Skype for Business
Skype for Business vám umožňuje sa spojiť s kolegami alebo obchodnými partnermi vo vašej spoločnosti a na celom svete. Začnite konverzácie pomocou chatu, hlasových hovorv alebo videohovorov. Pozrite sa, kedy sú vaše kontakty k dispozícii online, počas stretnutia alebo prezentácie. Zdieľajte svoju obrazovku počas stretnutí alebo dajte kontrolu ostatným.
 

Telefonická aktivácia

32/64 Bit verzia

Elektronický licenčný kľúč ESD Neprenosná doživotná licencia

1 zariadenie 1 aktivácia

Podporované sú všetky jazykové verzie

Produkt zasielame emailom spolu s odkazom na stiahnutie