Microsoft Office 2016 Home and Student ESD

32 alebo 64 Bit verzia

Elektronický licenčný kľúč ESD Prenosná licencia

Podporované sú všetky jazykové verzie

Produkt zasielame emailom spolu s odkazom na stiahnutie a licenčným vyhlásením

Skladom
Kód: 534
Značka: Microsoft
€44,40

Office 2016 Home and Student

 

Spravte toho viac s balíkom Microsoft Office 2016 Home and Student. Obsahuje všetky populárne aplikácie na ktoré ste zvyknutý (Word, Excel, PowerPoint and OneNote) redizajnované v novom kabáte. Moderný vzhľad, funkcie ktoré vám ušetria čas a vstavané nástroje na spoluprácu vďaka ktorým dosiahnete najlepších výsledkov doma i v škole (poznámka: softvér nemôže byť použitý na komerčné účely).

Preneste vaše nápady z obyčajných myšlienok do reality pomocou textového dokumentu, prezentácie alebo tabuľky a dajte im výzor ktorý ohromí každého.

Balík Office 2016 Home and Student obsahuje:

Word 2016 – Zmeňte obyčajný text na moderný a organizovaný dokument. Pridávajte obrázky, grafy alebo odkazy a využite spektrum nástrojov, ktoré máte k dispozícii naplno. V novej edícii môžete upravovať PDF súbory, využívať pokročilú kontrolu pravopisu alebo priamo vkladať online videá.

 

Excel 2016 – Udržujte si prehľad o vašich financiách, vytvárajte grafy a štatistiky alebo jednoducho organizujte list s veľkým množstvom položiek. Excel vám pomôže zbierať, analyzovať a organizovať všetky vaše dáta v profesionálnej a atraktívnej forme. Naviac nové “Tell me” vyhľadávacie okno automaticky odporúča funkcie podľa toho čo robíte a píšete.

 

Powerpoint 2016 – Pokročilý nástroj na vytváranie profesionálnych prezentácií pre akékoľvek situácie (nech už je to školský projekt alebo obyčajná spomienka pre kamarátovu svadbu). Okrem bohatých možností editácie textu, môžete pridávať obrázky, videá, webové odkazy alebo hudbu vďaka čomu posuniete vaše prezentácie na úplne nový level!  

 

OneNote 2016 – Jeden z najpokročilejších nástrojov na jednoduchú systematizáciu poznámok. Vytvorte poznámky presne aké potrebujete - či už to je text, obrázok, zvuk, vystrihnutie webovej stránky, Excelová tabuľka alebo náhľad dokumentu. S OneNote budú vaše poznámky zorganizované a dostupné behom okamihu!