FAQ

Často kladené otázky.
Niekoľko odpovedí na najčastejšie kladené otázky.

Ako si objednať služby?

• zaslaním požiadavky prostredníctvom online formulára v časti kontakt,
• zaslaním e-mailu na adresu info@pcrescue.sk,
• zaslaním SMS na číslo +421 915 715 632 alebo +421 951 367 574 (zavoláme späť),
• môžete nám priamo zavolať +421 915 715 632,

Pre koho je servis PC určený?

Servisné služby poskytujeme výhradne domácim zákazníkom.

Aké sú možnosti opravy?

Zákazník si môže vybrať možnosť servisu priamo u neho doma alebo vo firme (výjazd k zákazníkovi je u nás najžiadanejšia služba). Taktiež zabezpečujeme odvoz poruchového zariadenia od zákazníka a jeho následnú opravu v našich priestoroch. Následne, po úspešnom odstránení poruchy, kontaktujeme zákazníka a dohodneme si termín prevzatia funkčného zariadenia.

Ako dlho trvá servis počítača?

Bežné poruchy s PC riešime väčšinou na počkanie najdlhšie do 24 hodín (záleží od vzájomnej dohody). V prípade väčšej poruchy (napr. nutnosti výmeny dielov, ktoré nemáme skladom) sa čas potrebný na opravu predĺži o dobu dodania náhradného dielu.

Servis PC sedem dni v týždni?

každý deň od: 09:00 do 19:30 aj cez víkend !

Havárie zariadení riešime prednostne, spravidla na počkanie. Pokiaľ sa vyskytne problém, kvôli ktorému nemôžete pokračovať v práci, prídeme k Vám a poruchu budeme bezodkladne riešiť. Samozrejme, je potrebné dodať, že pri rozsiahlejších poruchách (výpadok siete) majú zmluvní zákazníci prednosť.

Koľko bude stáť oprava ?

Dosť častá otázka hneď pri odovzdaní zariadenia na opravu. Nakoľko dopredu nevieme, čo je ešte nefunkčné, cenovú ponuku Vám vieme vypracovať až po detailnej diagnostike zariadenia. Po tomto zistení Vás v čo najkratšom čase kontaktujeme telefonicky, prípadne mailom.

V PC / NB mám dôležité dáta, nepríde počas servisnej udalosti k ich strate ?

Samozrejme všetky dáta Vám vieme zálohovať, v prípade zavírenia alebo poškodenia úložného HDD, SSD, USB môžu vykvitnúť straty údajov, dáta.

Dá sa u Vás vyskladať PC na mieru ?

Áno. Poradíme Vám s vhodným výberom komponentov, PC zložíme a nainštalujeme operačný systém so všetkým potrebným SW.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Kontaktovať nás možete prostrednícvom kontaktného formulára, prípadne e-mailom alebo telefonicky.